Informace o nás

Již druhý  rok objednáváme nové knihy pro naše čtenáře. Jedná se o různorodou tématiku, abychom vyhověli co nejširšímu okruhu čtenářů, nevynecháváme ani děti. Máme zde také knihy s tajuplnou tématikou oboru záhadologie, věnované jejich autorkou paní JUDr. Jitkou Lenkovou. Někteří z vás nám také věnovali knihy, které si někdo jiný rád přečte. Ráda bych také upozornila na polici nově instalovanou obecním úřadem, a to na konečné autobusu č. 356. Zde je možné knížky, které nechcete, odložit, a ty, které vás zaujmou, si přečíst, případně ponechat.V naší knihovně vzhledem ke kapacitě prostoru, můžeme uchovávat tituly knih pouze v jediném exempláři. Proto i naše knihovna občas doplní knižní poličku. Pro naše čtenáře nám Vědecká knihovna Kladno půjčuje soubory knih různých témat pro děti i dospělé.

Naše činnost se pomalu rozšiřuje na různé akce, které pořádáme s podporou obecního úřadu.  Nejvíce akcí se týká dětí. Plakáty k akcím vyvěšujeme na vývěskách.

Kde nás najdete?

na adrese :

Obecní knihovna J.M.Hovorky, Statenice

Statenická 23, 252 62 Statenice, pošta Horoměřice

otevřeno máme každou středu  od 17,00 do 18:30 hodin

(vyjma státních svátků, dovolené, letních prázdnin nebo nemoci)

na Vaši návštěvu se těší Vaše knihovnice Květoslava Englerová