pozvánka na červnové povídání

08.05.2014 11:39

Vážení a milí přátelé, drazí hosté, je to prosté – blíží se červen, konec školního roku a s ním přichází i dvouměsíční prázdniny naší knihovny. Není to proto, že bych Vám nechtěl půjčovat knížky, ale spíš proto, že většinou i Vy pojedete se svými blízkými za nevšedními dny a na knihovnu ani nevzdechnete. Protože Vás však mám rád, rozhodl jsem se, že Vám tuto pauzu ještě před uzavřením „zpříjemním“.

Vybral jsem si pro Vás tentokrát takový pel-mel. Mnozí jste to již slyšeli, ale jak říkával učitel národů (myslím tím Komenského, ne Lenina J ) opakování, matka moudrosti.

A jak se ptával Jiří Suchý : „Vo čom to má bejt?“ já odpovídám – "tak různě"...  Pochopitelně nebudou chybět písničky, básničky i malá videa.

Tož „ P ř i j ď t e     p o b e j t“ J

ve středu, dne 25. června 2014 v 18,00 hodin do naší knihovny.

Na vás všechny se těší Váš knihovník

Zdeněk Blecha